Zabójca dziecka wychodzi na wolność po uchyleniu wyroku Sądu Najwyższego w sprawie orzeczenia „neo-sędziego”.
Kobieta, która zamordowała własne dziecko, jest już na wolności. Wyrok został uchylony, bo wydał go „neosędzia” Sąd Najwyższy uchylił prawomocny